Atılımcı Bir Firma

Akdeniz Kimya, çalışanı olmak “fırsat yakalamak” ile eşanlamlıdır. Küresel duruşu, yenilik yaratma kültürü, eylem içinde olmaya eğilimli ruhu, Akdeniz Kimya’yı çalışmak için önemli bir yer kılmaktadır. Hüner, tutku ve çalışanlarının kendilerini işlerine adamaları, gücünün ve başarılarının çekirdekleridir. Burada çalışmak keşif yolculuğuna çıkmak demektir. Yeni marketleri, yeni endüstrileri öğrenir ve eşsiz kariyer yolu seçenekleri ile karşı karşıya kalırsınız. Akdeniz çekici bir işverendir. Yönetim ve çalışan temsilcileri, çözümleri birlikte bulurlar; firma çalışanlarına, firmayı kendi bakışları ile şekillendirmeleri için olanak sağlarlar. İnsan Kaynakları, yetenekli entellektüel insanları tanımlamak, bulmak ve elinde tutmakla sorumlu olduğu gibi, Akdeniz’in geniş telafi programlarını da çalışan kalitesini artırmak üzere yürütmekte ve geliştirmektedir.


Çalışma Ortamı

İşimizi nasıl yönettiğimiz, işimizin kendisi kadar önemlidir bizler için. Akdeniz, çalışanlarının kendi yaratıcı ve yenilikçi potansiyellerini farketmelerini sağlayacak, onları yeni rekabetlerin peşinden koşmalarına özendirecek bir çalışma ortamı hazırlamayı hedeflemiştir. Akdeniz ayrıca, yönetim ve çalışanlar arasındaki iletişime, firmanın düzenlemeleri ve ülkenin yasalarının gerekleri doğrultusunda her zaman değer verir. Müşterilerine en yüksek potansiyel ve kalitede hizmet eder ve bu konuda tüm çalışanlar, en önemseyen ve hazır halleri ile aynı sorumluluğu paylaşırlar.


Oryantasyon

Her yeni çalışanın uyum sağlama gününe katılması gereklidir. İnsan Kaynakları Bölümü yeni çalışanlarına, Akdeniz çalışanı olmakla ilgili önem içeren konulardan haberdar edilmeleri üzerine tasarlanmış genel bir program olanağı sunar.


Kuruluşudur.